Recenzje książek

Mateusz Kęska – “Życie usłane kolcami”
Dziś dostałam- przeczytałam- mało co, a nie ugotowałabym obiadu dla rodziny!
Gratuluję i podziwiam.
Książka dotyka bardzo trudnych tematów ale nie moralizuje. Autor zadziwia dojrzałą i wrażliwą obserwacją bohaterów w bardzo trudnych momentach życia. To książka o konsekwencjach. Ale też książka o łasce – nie mówi wprost o Bogu, kto chce, to Go tam zobaczy – z każdej winy Bóg może wyprowadzić DOBRO. Wszyscy tego pragniemy, tej ulgi, że jednak może się stać coś DOBREGO. Dlatego, tak chce się przeczytać do końca.

Katarzyna Wyrwicz

Super książka. Napisana prostym językiem a zarazem bardzo wciągająca. Polecam.

Bogdan Ślazyk

Jestem świeżo po lekturze książki “Życie usłane kolcami”. 📙 Przeczytałam ją w jeden wieczór to znaczy, że historia bohaterów wciągnęła i bardzo mnie poruszyła. Aborcja. Adopcja. Temat niełatwy lecz ogromnie ważny. Zachęcam do zakupu i przeczytania tej książki bo warto zatrzymać się nad nią chwilę, zapewniam że można się wzruszyć. 👌 ♥
Czekam na więcej.

Magdalena Krzak

Przeczytałam Twoją książkę i jestem pod ogromnym wrażeniem. Książka zaciekawia od pierwszego zdania. Razem z bohaterami przeżywałam ich trudne sytuacje. Co tu się dużo rozpisywać masz talent, którego nie można zaprzepaścić. Gorąco polecam wszystkim, aby przeczytali ,, Życie usłane kolcami”.

Marta Stanisz – Sroka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *